צרו קשר בטלפון: 050-2501298 או בטופס יצירת קשר.

תרגום לספרדית

תרגום לספרדית ומספרדית לעברית 

400 מיליון בני אדם דוברים את השפה הספרדית ברחבי העולם. בכל ארצות דרום אמריקה ומרכז אמריקה וכמובן בספרד וקובה השפה הספרדית היא השולטת. מעניין לציין שגם לארה"ב יש עניין מיוחד בשפה עד כדי כך שמלים רבות הושאלו מהספרדית ונטמעו באופן אינטגרלי בשפה האנגלית- "אמריקאית". דוברי ספרדית פרוסים על פני חמש יבשות וכשהאנגלית ממוקמת במקום השני במספר דובריה בעולם, ספרדית כבשה את המקום הרביעי.

ישראל חברה לתהליכי הגלובליזציה ששטפו את העולם ובכך נחשפה לשוק דובר הספרדית. אנשי עסקים וחברות ישראליות רבות מצאו נישות ושוק נרחב לעשיית עסקים, דבר שהגביר את הביקוש לתרגום שפות בכלל ולספרדית- בפרט.

תרגום לספרדית ומספרדית לעברית – בהתאם לקהל היעד

בדרום אמריקה מדברים ספרדית שונה מזו הנהוגה בספרד. השפעות תרבותיות וחברתיות שונות יצרו ניואנסים לשוניים שונים ועל כן, כשמתרגמים מספרדית לעברית, חייבים לדייק ולהיות בעלי היכרות עמוקה עם התרבויות השונות של דוברי השפה. יתירה מזאת, על מנת לתרגם ולקבל תוצאות איכותיות, חשוב שהמתרגם יידע מיהו קהל היעד ומהי מטרת התרגום. כך אפשר להתאים את המתרגם-המומחה לתחום אליו שייך הטקסט והתוצאה תהיה איכותית, ברמת מקצועיות וברמת תאימות גבוהה בין הטקסט המקורי לבין הטקסט המתורגם.

השווקים הפוטנציאליים באמריקה הלטינית הם מהמאתגרים ביותר בעולם לפיתוח עסקי. תחומי הנדל"ן, התקשורת ושיווק קמעונאי מזמנים אנשי עסקים לבצע עסקאות ומכאן הדרישה ההולכת וגדלה לתרגום מסמכים לשפה הספרדית. חשוב לדעת שלאיכות התרגומים יש השפעה ישירה על הדימוי ופרופיל החברה או העסק שלכם בקרב דוברי השפה הספרדית.

חברת  textil היא חברה לכתיבת תוכן וקידום אתרים ובנוסף היא נותנת שירות של תרגום לספרדית ומספרדית לעברית, התקשרו היום ומחר תקבל את העבודה מוכנה.

לקוחותינו ממליצים

לקוחות ממליצים
כחברה לבניית אתרים אנו צריכים לספק עבור הלקוחות שלנו תכנים איכותיים שיעלו לאתר שלהם ולכן אנו מרוצים ביותר מהשירות שאנו מקבלים מחברת text-il, הכל נעשה באיכות ומקצועיות ומוגש בזמן.
עם חברת text-il אני עובד כבר שנים רבות ותמיד הכל נעשה במקצועיות, באיכות ועד הסוף, יחד עם זאת אמיר בעל העסק מספק יחס אישי ונותן מענה לכל דרישה, ללא ספק אני ממליץ לעבוד עם חברת text-il.
אנחנו עובדים עם אמיר למעלה משנה בכל הקשור לכתיבת תוכן ומאמרים.אנו מרוצים מאוד מהעבודה עם אמיר ובמיוחד מהעמידה בזמנים, המקצועיות והשירות האישי.ממליצים בחום על אמיר והעבודה המקצועית שלו.יוסי לי דיגיטל
בתור חברת שיווק אנו זקוקים כל הזמן לתכנים איכותיים שירימו את הלקוחות שלנו למעלה, זה מה שאנחנו מקבלים מ-text-il ולכן בחרנו לעבוד איתם לתקופה ארוכה.
Text-il מספקת עבורנו תכנים איכותיים כל חודש, ל עבודה נעשית באופן מעמיק, עד הסוף יחד עם יחס אישי ומענה זריז לכל בקשה. בנוסף השתמשנו בשירות תרגומים והיינו מבסוטים ביותר. ממליצים בחום לעבוד עם  text-il.
עבור הלקוחות שלנו אנו תמיד מחפשים את הטוב ביותר וגם כשזה נוגע לתכנים, לכן בחרנו לעבוד עם  text-il שיודעת לספק עבודה איכותית ומקצועית.
בעבודה שלנו אנו זקוקים לתכנים איכותיים ואחרי זמן רב מצאנו את text-il שמספקת לנו תכנים איכותיים ומדויקים, ממליצים בחום.
Text-il מספקת לנו תכנים מעולים כבר זמן רב, תמיד הכל מוגש בזמן ונעשה באופן מקצועי ואיכותי עד הסוף.
Text-il היא חברת תוכן מנוסה שיודעת היטב את רזי המקצוע ומספקת את הסחורה בכל פעם! ממליץ בחום!
עבדתי עם text-il על מספר פרויקטים וקיבלתי מהם תכנים מעולים, העבודה הייתה מקצועית ואיכותית והכל הוגש בזמן. ללא ספק ממליצה לכל אחד לעבוד עם text-il בכל מה שנוגע לכתיבת תוכן.
אנו עובדים עם text-il כבר כמה שנים רבות וכל תוכן נעשה בצורה רצינית ומעמיקה ועד הסוף, הכל מוגש בזמן ואיכותי.
כאןכאן
אני עובד עם חברת text-il כבר זמן רב ותמיד קיבלתי תכנים איכותיים, עבודה מקצועית ללא פשרות ולפי הדד ליין שנקבע. אני ממליץ לכולם לעבוד עם חברת text-il.

פנה אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לצרכיך.

Back to Top