צרו קשר בטלפון: 050-2501298 או בטופס יצירת קשר.

תרגום לרוסית

תרגום לרוסית ומרוסית לעברית – חשיפה ל-277 מיליון דוברי השפה

רוסית היא השפה המדוברת ביותר באירופה עם 277 מיליון דוברי השפה ומתוכם כ 144 מיליון אנשים המדברים את השפה כשפת אם. רוב דוברי הרוסית מצויים בשטחי ברית המועצות לשעבר ובמזרח אירופה. לאחר נפילת החומות עם הנהגת הפרסטרויקה היא "הבנייה מחדש" והגלסנוסט הוא "הפתיחות" הייתה נהירה של מיליוני רוסים לכל רחבי העולם ובעיקר לארצות כמו גרמניה, קנדה ארצות הברית, אוסטרליה וישראל.

מיליוני אנשים ממשיכים לדבר את השפה בקנאות בכל מקום שהם נמצאים בו. בארץ, למשל, מדברים את השפה מעל מיליון בני אדם, באירופה המערבית  ישנם מעל שלושה מיליון דוברי רוסית ובארצות הברית המספר מתקרב למיליון.

חברות וגופים עסקיים הבינו זה מכבר את היתרון הטמון בפנייה אל דוברי הרוסית- בשפת אמם ועל כן הביקוש לתרגומים מעברית לרוסית ומרוסית לעברית- גדל מאוד בשנים האחרונות.

תרגום לרוסית חייב להיות תרגום מקצועי ואמין

השפה הרוסית מתהדרת בעושר הלשוני שלה, במורכבות הדקדוקית ובגדולי היצירות הספרותיות שנוצרו בשפה הרוסית. דוברי השפה בוחנים כל מלה כתובה תחת זכוכית מגדלת והם יפגינו ביקורת נוקבת עד זלזול מוחלט בכתיבה הלוקה בשגיאות כתיב, למשל, או בניסוח לא נכון. עבודת התרגום וההתנסחות חייבות להיות ברמה גבוהה אחרת יהיו לא מעטים שיעזבו את האתר המתורגם או שיזרקו את הפלייר ואתם – תחמיצו את המטרה שלכם.

על מנת לבצע תרגום לרוסית יש צורך להתמצא בעולם מושגים רחב, להיות בעל אוצר מלים עשיר ולהכיר היטב את רזי הדקדוק וכללי הכתיב והכתיבה הנכונים. יתר על כן, המתרגם חייב להתמצא בטרמינולוגיה הרלוונטית לנושא המסמך המתורגם.

שירותי תרגום לרוסית ומרוסית לעברית – מספקים פתרונות תוכן שונים

כאשר אתם פונים לקהל יעד בשפה אחרת אתם חייבים לדאוג לתרגום מקצועי ואמין. תרגום חומר שיווקי ותדמיתי אינו דומה לתרגום אתרי אינטרנט או מסמכים עסקיים.

חברת  textil תספק לכם שירות תרגומים מקצועי לרוסית ומרוסית לעברית, על פי כל הכללים.

לקוחותינו ממליצים

לקוחות ממליצים
כחברה לבניית אתרים אנו צריכים לספק עבור הלקוחות שלנו תכנים איכותיים שיעלו לאתר שלהם ולכן אנו מרוצים ביותר מהשירות שאנו מקבלים מחברת text-il, הכל נעשה באיכות ומקצועיות ומוגש בזמן.
עם חברת text-il אני עובד כבר שנים רבות ותמיד הכל נעשה במקצועיות, באיכות ועד הסוף, יחד עם זאת אמיר בעל העסק מספק יחס אישי ונותן מענה לכל דרישה, ללא ספק אני ממליץ לעבוד עם חברת text-il.
אנחנו עובדים עם אמיר למעלה משנה בכל הקשור לכתיבת תוכן ומאמרים.אנו מרוצים מאוד מהעבודה עם אמיר ובמיוחד מהעמידה בזמנים, המקצועיות והשירות האישי.ממליצים בחום על אמיר והעבודה המקצועית שלו.יוסי לי דיגיטל
בתור חברת שיווק אנו זקוקים כל הזמן לתכנים איכותיים שירימו את הלקוחות שלנו למעלה, זה מה שאנחנו מקבלים מ-text-il ולכן בחרנו לעבוד איתם לתקופה ארוכה.
Text-il מספקת עבורנו תכנים איכותיים כל חודש, ל עבודה נעשית באופן מעמיק, עד הסוף יחד עם יחס אישי ומענה זריז לכל בקשה. בנוסף השתמשנו בשירות תרגומים והיינו מבסוטים ביותר. ממליצים בחום לעבוד עם  text-il.
עבור הלקוחות שלנו אנו תמיד מחפשים את הטוב ביותר וגם כשזה נוגע לתכנים, לכן בחרנו לעבוד עם  text-il שיודעת לספק עבודה איכותית ומקצועית.
בעבודה שלנו אנו זקוקים לתכנים איכותיים ואחרי זמן רב מצאנו את text-il שמספקת לנו תכנים איכותיים ומדויקים, ממליצים בחום.
Text-il מספקת לנו תכנים מעולים כבר זמן רב, תמיד הכל מוגש בזמן ונעשה באופן מקצועי ואיכותי עד הסוף.
Text-il היא חברת תוכן מנוסה שיודעת היטב את רזי המקצוע ומספקת את הסחורה בכל פעם! ממליץ בחום!
עבדתי עם text-il על מספר פרויקטים וקיבלתי מהם תכנים מעולים, העבודה הייתה מקצועית ואיכותית והכל הוגש בזמן. ללא ספק ממליצה לכל אחד לעבוד עם text-il בכל מה שנוגע לכתיבת תוכן.
אנו עובדים עם text-il כבר כמה שנים רבות וכל תוכן נעשה בצורה רצינית ומעמיקה ועד הסוף, הכל מוגש בזמן ואיכותי.
כאןכאן
אני עובד עם חברת text-il כבר זמן רב ותמיד קיבלתי תכנים איכותיים, עבודה מקצועית ללא פשרות ולפי הדד ליין שנקבע. אני ממליץ לכולם לעבוד עם חברת text-il.

פנה אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לצרכיך.

Back to Top