צרו קשר בטלפון: 050-2501298 או בטופס יצירת קשר.

תרגום לצרפתית

תרגום לצרפתית ומצרפתית לעברית 

לאחרונה חלה עלייה חדה בצורך ובדרישה לתרגם לצרפתית ומצרפתית לעברית בכל סוגי התרגום הקיימים: תרגום תעודות, מסמכים, נושאים משפטיים וגם תרגום של חומר שיווקי כמו מאמרי תוכן לאתרים באינטרנט ותרגום לאתרים עצמם.

הצורך הזה התעורר בגלל העלייה הגדולה  של דוברי הצרפתית לישראל.  העולים החדשים כמו גם העולים הוותיקים הם קבוצה אתנית עם מאפיין תרבותי – חברתי שממשיך להיות דומיננטי לאורך זמן. הם לומדים את השפה העברית אבל זקוקים לתרגומים מצרפתית לעברית של תעודות בצרפתית, של הסכמים וחוזים שונים וכל מה שנוגע לחייהם האישיים והתרבותיים.

תרגום לצרפתית ומצרפתית לעברית – מקצועי ביותר

תרגום לצרפתית  חייב להיעשות ע"י מתרגמים מוסמכים, מקצועיים ומיומנים. כדי שהתרגום יהיה מדויק ביותר, נאמן לרוח הכתיבה במקור וכדי שהוא יעביר את המסרים שרוצים להעבירם, המתרגמים העוסקים בתרגום מעברית לצרפתית צריכים להיות בעלי שליטה בעברית ברמת שפת אם ובשליטה ברמה גבוהה מאוד בשפה הצרפתית, המשמעות: ידיעת השפה העברית והצרפתית על בוריין.

מי שעוסק בתרגום מצרפתית לעברית חייב להכיר את השפה הצרפתית על בוריה. יתר על כן, הוא חייב לשלוט בצורה רחבה על מאגר אוצר מלים גדול הן מהבחינה הלקסיקלית שהיא הפירוש המילוני של המלה על כל המשמעויות והנגזרות שלה והן מהבחינה הסמנטית העוסקת ביחסי משמעות וגלגולי משמעות של המלה.

אפשר לראות יתרון בעבודת מתרגם השולט גם בעגה – סלנג – בשפות אלו, על אף העובדה שסלנג איננו בגדר שפה תקנית. יתרון יש גם בעבודת מתרגמים הבקיאים בז'רגונים מקומיים כמו ז'רגון בלגי, קנדי, אפריקאי או צרפתי כיוון שז'רגון הוא מילון המונחים האופייני למי שעוסקים במקצוע מסוים.

חברת  textil תספק לכם שירות תרגומים מקצועיים מעברית לצרפתית ולהפך, על פי הקריטריונים שנמנו לעיל.

 

לקוחותינו ממליצים

לקוחות ממליצים
כחברה לבניית אתרים אנו צריכים לספק עבור הלקוחות שלנו תכנים איכותיים שיעלו לאתר שלהם ולכן אנו מרוצים ביותר מהשירות שאנו מקבלים מחברת text-il, הכל נעשה באיכות ומקצועיות ומוגש בזמן.
עם חברת text-il אני עובד כבר שנים רבות ותמיד הכל נעשה במקצועיות, באיכות ועד הסוף, יחד עם זאת אמיר בעל העסק מספק יחס אישי ונותן מענה לכל דרישה, ללא ספק אני ממליץ לעבוד עם חברת text-il.
אנחנו עובדים עם אמיר למעלה משנה בכל הקשור לכתיבת תוכן ומאמרים.אנו מרוצים מאוד מהעבודה עם אמיר ובמיוחד מהעמידה בזמנים, המקצועיות והשירות האישי.ממליצים בחום על אמיר והעבודה המקצועית שלו.יוסי לי דיגיטל
בתור חברת שיווק אנו זקוקים כל הזמן לתכנים איכותיים שירימו את הלקוחות שלנו למעלה, זה מה שאנחנו מקבלים מ-text-il ולכן בחרנו לעבוד איתם לתקופה ארוכה.
Text-il מספקת עבורנו תכנים איכותיים כל חודש, ל עבודה נעשית באופן מעמיק, עד הסוף יחד עם יחס אישי ומענה זריז לכל בקשה. בנוסף השתמשנו בשירות תרגומים והיינו מבסוטים ביותר. ממליצים בחום לעבוד עם  text-il.
עבור הלקוחות שלנו אנו תמיד מחפשים את הטוב ביותר וגם כשזה נוגע לתכנים, לכן בחרנו לעבוד עם  text-il שיודעת לספק עבודה איכותית ומקצועית.
בעבודה שלנו אנו זקוקים לתכנים איכותיים ואחרי זמן רב מצאנו את text-il שמספקת לנו תכנים איכותיים ומדויקים, ממליצים בחום.
Text-il מספקת לנו תכנים מעולים כבר זמן רב, תמיד הכל מוגש בזמן ונעשה באופן מקצועי ואיכותי עד הסוף.
Text-il היא חברת תוכן מנוסה שיודעת היטב את רזי המקצוע ומספקת את הסחורה בכל פעם! ממליץ בחום!
עבדתי עם text-il על מספר פרויקטים וקיבלתי מהם תכנים מעולים, העבודה הייתה מקצועית ואיכותית והכל הוגש בזמן. ללא ספק ממליצה לכל אחד לעבוד עם text-il בכל מה שנוגע לכתיבת תוכן.
אנו עובדים עם text-il כבר כמה שנים רבות וכל תוכן נעשה בצורה רצינית ומעמיקה ועד הסוף, הכל מוגש בזמן ואיכותי.
כאןכאן
אני עובד עם חברת text-il כבר זמן רב ותמיד קיבלתי תכנים איכותיים, עבודה מקצועית ללא פשרות ולפי הדד ליין שנקבע. אני ממליץ לכולם לעבוד עם חברת text-il.

פנה אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לצרכיך.

Back to Top