צרו קשר בטלפון: 050-2501298 או בטופס יצירת קשר.

תרגום לערבית

תרגום לערבית ומערבית לעברית

יותר ויותר אנשים נזקקים לשירותי תרגום לערבית ומערבית לעברית. השפה הזו, השייכת לקבוצת השפות השמיות, מדוברת במזרח התיכון, בצפון אפריקה ובקרב אוכלוסיות ערביות בעולם כולו.

השפה הערבית היא שפה עשירה מאוד ויש להבדיל בין השפה הספרותית המשמשת לכתיבה  ולתקשורת ברחבי העולם והיא זו המשמרת את רוח הקוראן לבין הערבית המדוברת המשמשת שפת אם למאות מיליוני בני אדם. יש בה דיאלקטים רבים המבדילים בין הערבית המדוברת בכל מדינה, למשל: ערבית מצרית, ערבית לבנונית, ערבית מרוקאית או פלסטינית. ישנם גם דיאלקטים שאינם תלויים באזור הגיאוגרפי של הדובר כי אם במוצאו האתני או החברתי.

תרגום לערבית – להגיע לקהל היעד דובר הערבית היא משימה לא פשוטה, הכול תלוי באיכות התרגום.

הניבים השונים הנבדלים אלה מאלה והשונות מהערבית הספרותית, השימוש בניבים מקומיים בצד השימוש בצורה התקנית של הערבית הספרותית שהיא השפה הרשמית של אמצעי התקשורת, כל אלה מציבים אתגרים רבים כשיש צורך לתרגם לערבית ומערבית לעברית.

זו הסיבה גם שחשוב מאוד לדעת מיהו קהל היעד על מנת להתאים את הניב המתאים לו ביותר. מי שעוסק במלאכת תרגום לערבית ולהפך צריך לדעת את שתי השפות על בוריין, הוא חייב להכיר את השונות בין הניבים שבערבית, הוא צריך להכיר את הביטויים הציוריים והדקויות שבשפה הערבית ורק כך הוא יוכל להגיע לתוצר איכותי, נאמן למקור, לתרגום קולח ולמסר ברור וענייני.

כעשרים אחוז מתושבי מדינת ישראל הם דוברי השפה הערבית. תרגומים מעברית לערבית מבוקשים מאוד בארץ והם נמצאים במקום השני לאחר התרגומים לאנגלית. בתרגום לערבית, אין מקום לפשרות. השפה הזו יוצרת חידושים לשוניים כל העת ומתרגם מיומן ומקצועי חייב להיות ער לכולם.

חברת textil מתחייבת ששירותי התרגומים שלה יהיו ברמה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו עבודה איכותית ונדירה.

לקוחותינו ממליצים

לקוחות ממליצים
כחברה לבניית אתרים אנו צריכים לספק עבור הלקוחות שלנו תכנים איכותיים שיעלו לאתר שלהם ולכן אנו מרוצים ביותר מהשירות שאנו מקבלים מחברת text-il, הכל נעשה באיכות ומקצועיות ומוגש בזמן.
עם חברת text-il אני עובד כבר שנים רבות ותמיד הכל נעשה במקצועיות, באיכות ועד הסוף, יחד עם זאת אמיר בעל העסק מספק יחס אישי ונותן מענה לכל דרישה, ללא ספק אני ממליץ לעבוד עם חברת text-il.
אנחנו עובדים עם אמיר למעלה משנה בכל הקשור לכתיבת תוכן ומאמרים.אנו מרוצים מאוד מהעבודה עם אמיר ובמיוחד מהעמידה בזמנים, המקצועיות והשירות האישי.ממליצים בחום על אמיר והעבודה המקצועית שלו.יוסי לי דיגיטל
בתור חברת שיווק אנו זקוקים כל הזמן לתכנים איכותיים שירימו את הלקוחות שלנו למעלה, זה מה שאנחנו מקבלים מ-text-il ולכן בחרנו לעבוד איתם לתקופה ארוכה.
Text-il מספקת עבורנו תכנים איכותיים כל חודש, ל עבודה נעשית באופן מעמיק, עד הסוף יחד עם יחס אישי ומענה זריז לכל בקשה. בנוסף השתמשנו בשירות תרגומים והיינו מבסוטים ביותר. ממליצים בחום לעבוד עם  text-il.
עבור הלקוחות שלנו אנו תמיד מחפשים את הטוב ביותר וגם כשזה נוגע לתכנים, לכן בחרנו לעבוד עם  text-il שיודעת לספק עבודה איכותית ומקצועית.
בעבודה שלנו אנו זקוקים לתכנים איכותיים ואחרי זמן רב מצאנו את text-il שמספקת לנו תכנים איכותיים ומדויקים, ממליצים בחום.
Text-il מספקת לנו תכנים מעולים כבר זמן רב, תמיד הכל מוגש בזמן ונעשה באופן מקצועי ואיכותי עד הסוף.
Text-il היא חברת תוכן מנוסה שיודעת היטב את רזי המקצוע ומספקת את הסחורה בכל פעם! ממליץ בחום!
עבדתי עם text-il על מספר פרויקטים וקיבלתי מהם תכנים מעולים, העבודה הייתה מקצועית ואיכותית והכל הוגש בזמן. ללא ספק ממליצה לכל אחד לעבוד עם text-il בכל מה שנוגע לכתיבת תוכן.
אנו עובדים עם text-il כבר כמה שנים רבות וכל תוכן נעשה בצורה רצינית ומעמיקה ועד הסוף, הכל מוגש בזמן ואיכותי.
כאןכאן
אני עובד עם חברת text-il כבר זמן רב ותמיד קיבלתי תכנים איכותיים, עבודה מקצועית ללא פשרות ולפי הדד ליין שנקבע. אני ממליץ לכולם לעבוד עם חברת text-il.

פנה אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לצרכיך.

Back to Top