צרו קשר בטלפון: 050-2501298 או בטופס יצירת קשר.

תרגום לאנגלית

תרגום לאנגלית ומאנגלית לעברית

כאשר יש צורך לתרגם ספר או מאמר משפה אחת לשפה אחרת, נאמר מאנגלית לעברית או מעברית לאנגלית, לא אחת נתקל המתרגם במכשלות תרגום הנובעות מהבדלי תרבויות ומפערים חברתיים ברמת המקרו ומאוצר מלים מצומצם או רחב בשפה זו או אחרת ברמת המיקרו.

ישנם מלים, ניבים או ביטויים שלא ניתן לתרגמם פשוטו כמשמעו או שעם תרגומם הם מאבדים את ההקשר לרוח הדברים הנאמרים. כשמדובר במשחקי מלים מתוחכמים או בעולם דימויים תלוי שפה ותרבות, המשימה קשה עוד יותר. על כן, כל מתרגם חייב לשקול את צעדיו בזהירות רבה: עליו לבחור, להתפשר, לאלתר, להיות יצירתי ולבסוף להכריע באיזו מלה הוא בוחר. לכל מתרגם יש מנעד מסוים של חופש פעולה בבחירת משמעות המלה שהוא מתרגם אבל ללא ספק, מה שמכתיב, בסופו של דבר, את קבלת ההחלטה הוא הנאמנות המוחלטת לרוח הדברים ולמסר שמבקשים להעביר.

תרגום לאנגלית ומאנגלית לעברית – מומלץ שהמתרגם יהיה מקצועי ומיומן

על מנת להעביר את המסרים כפי שאתם רוצים שיועברו, חשוב מאוד שהמתרגם יהיה מקצועי, בעל ידע נרחב בשפות עברית ואנגלית והכרת כל רזי השפה כולל כללי הדקדוק, מבנה המשפט – תחביר, ניבים, ביטויים ואוצר מלים נרחב ביותר. ככל שהמתרגם מקצועי ומיומן יותר, בעל ידע והשכלה במגוון תחומים ובעל ניסיון בתחום התרגום, כך הוא יכול להבטיח תרגום מדויק ומתאים יותר. ספרים, מסמכים או אתרים באינטרנט כמו גם מאמרי תוכן המספקים מידע איכותי אודות אתר או בית עסק, חשוב בכולם שעבודת התרגום לאנגלית ומאנגלית לעברית תיעשה בהתאם לצרכים הייחודיים של כל מי שמזמין את התרגום.

מתרגם מקצועי הוא אמן המלים: הוא יידע לבחור ולהשתמש בצורה נכונה במלים השונות. המלים עבורו הן כחומר ביד היוצר והוא ישתמש בהן כדי להעביר מסר מרכזי ותרגום מדויק ונאמן למקור.

כך נוהגים  אצלנו בחברת textil הנותנת שירות תרגומים מקצועיים לאנגלית ומאנגלית לעברית וגם בשפות אחרות.

לקוחותינו ממליצים

לקוחות ממליצים
כחברה לבניית אתרים אנו צריכים לספק עבור הלקוחות שלנו תכנים איכותיים שיעלו לאתר שלהם ולכן אנו מרוצים ביותר מהשירות שאנו מקבלים מחברת text-il, הכל נעשה באיכות ומקצועיות ומוגש בזמן.
עם חברת text-il אני עובד כבר שנים רבות ותמיד הכל נעשה במקצועיות, באיכות ועד הסוף, יחד עם זאת אמיר בעל העסק מספק יחס אישי ונותן מענה לכל דרישה, ללא ספק אני ממליץ לעבוד עם חברת text-il.
אנחנו עובדים עם אמיר למעלה משנה בכל הקשור לכתיבת תוכן ומאמרים.אנו מרוצים מאוד מהעבודה עם אמיר ובמיוחד מהעמידה בזמנים, המקצועיות והשירות האישי.ממליצים בחום על אמיר והעבודה המקצועית שלו.יוסי לי דיגיטל
בתור חברת שיווק אנו זקוקים כל הזמן לתכנים איכותיים שירימו את הלקוחות שלנו למעלה, זה מה שאנחנו מקבלים מ-text-il ולכן בחרנו לעבוד איתם לתקופה ארוכה.
Text-il מספקת עבורנו תכנים איכותיים כל חודש, ל עבודה נעשית באופן מעמיק, עד הסוף יחד עם יחס אישי ומענה זריז לכל בקשה. בנוסף השתמשנו בשירות תרגומים והיינו מבסוטים ביותר. ממליצים בחום לעבוד עם  text-il.
עבור הלקוחות שלנו אנו תמיד מחפשים את הטוב ביותר וגם כשזה נוגע לתכנים, לכן בחרנו לעבוד עם  text-il שיודעת לספק עבודה איכותית ומקצועית.
בעבודה שלנו אנו זקוקים לתכנים איכותיים ואחרי זמן רב מצאנו את text-il שמספקת לנו תכנים איכותיים ומדויקים, ממליצים בחום.
Text-il מספקת לנו תכנים מעולים כבר זמן רב, תמיד הכל מוגש בזמן ונעשה באופן מקצועי ואיכותי עד הסוף.
Text-il היא חברת תוכן מנוסה שיודעת היטב את רזי המקצוע ומספקת את הסחורה בכל פעם! ממליץ בחום!
עבדתי עם text-il על מספר פרויקטים וקיבלתי מהם תכנים מעולים, העבודה הייתה מקצועית ואיכותית והכל הוגש בזמן. ללא ספק ממליצה לכל אחד לעבוד עם text-il בכל מה שנוגע לכתיבת תוכן.
אנו עובדים עם text-il כבר כמה שנים רבות וכל תוכן נעשה בצורה רצינית ומעמיקה ועד הסוף, הכל מוגש בזמן ואיכותי.
כאןכאן
אני עובד עם חברת text-il כבר זמן רב ותמיד קיבלתי תכנים איכותיים, עבודה מקצועית ללא פשרות ולפי הדד ליין שנקבע. אני ממליץ לכולם לעבוד עם חברת text-il.

פנה אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לצרכיך.

Back to Top