צרו קשר בטלפון: 050-2501298 או בטופס יצירת קשר.

כתיבה שיווקית – ככה משיגים לקוחות היום

Text-il / כתיבה שיווקית – ככה משיגים לקוחות היום

כתיבה שיווקית שמביאה לקוחות

כיום כמעט לכל אדם יש מחשב בביתו וגישה לאינטרנט וכמות מידע חזרת תקדים. השטף הבלתי פוסק של פרסומים, מאמרים, סרטונים ומידע מנוצל בחכמה בעולם העסקים באמצעות אתרים ייעודיים לפרסום. לחברות ובתי עסק רבים ביום יש אתר מיוחד שמפרט את המהות שלהם, וכן את המוצרים שהם משווקים ומייחדים אותם על פני אחרים.

בכל הנוגע לפן הפרסומי של האתרים הללו, לתמונות ולמידע החזותי יש תפקיד מכריע במשיכת קוראים, אך מה בנוגע למלל? קשה לדמיין פרסום מוצלח של תמונות בלבד בלי מסר חזק מאחוריהן, ולכן חשוב שבאתרים הללו יהיה גם תוכן שיווקי חד וקולע שיבדל אתכם מאחרים.

כתיבה שיווקית בשביל פרסום בעולם המידע המהיר

האדם הממוצע כיום יודע לסנן במהרה אתרים וטקסטים שלא נושאים חן בעיניו, הם מה שגורם לבתי עסק רבים "ליפול בין הכיסאות" בלי שיבחינו בהם. כאשר יש אתר הנועד רק ליופי, אך הוא חסר תוכן, המטרה הפרסומית מתפספסת לחלוטין, שכן אף אדם לא יתעכב על תמונות בלבד.

אם אתם רוצים להדגיש את העסק שלכם ולהגיע לחשיפה רחבה, חשוב שהתמונות והתכנים החזותיים באתר של בית העסק שלכם יהיו מגובים באמצעות טקסטים איכותיים שיתארו אתכם. כתיבה מסוג זה צריכה להיות מדויקת, מעניינת וכזו שמניעה לפעולה וגם להפצה של שם העסק שלכם בפניי אחרים.

תוכן שיווקי המפרט בצורה טובה את המטרה, אופי העסק והיתרונות שלכם, ימשוך אנשים לקרוא אותו מתחילתו ועד סופו, לחזור אליו וגם להמליץ לאחרים על מה שהם קראו. התוצאה הישירה היא הרחבת קהל הלקוחות הפוטנציאליים, גדילה בחשיפה של בית העסק וצמיחה כלכלית הנובעת מכך.

למה לבחור ב-text-il

חברת textil היא זו שתעזור להבדיל אתכם מעל כולם ולייחד את המוצרים שלכם לצד רבים אחרים הדומים להם. לאחר שתפרטו בפנינו בדיוק את הנקודות בעסק שלכם שברצונכם להדגיש, אנו נעשה את מרב המאמצים להגיש לכם תכנים איכותיים שישימו אתכם מעל כולם.

אנו נפיק עבורכם תוכן שיווקי איכותי מאין כמוהו שבעזרתו יותר ויותר אנשים ייחשפו לבית העסק שלכם, יפיצו את הבשורה ובעצם יביאו לצמיחה הרצויה של כל עסק.

  • כתיבה שיווקית

לקוחותינו ממליצים

לקוחות ממליצים
כחברה לבניית אתרים אנו צריכים לספק עבור הלקוחות שלנו תכנים איכותיים שיעלו לאתר שלהם ולכן אנו מרוצים ביותר מהשירות שאנו מקבלים מחברת text-il, הכל נעשה באיכות ומקצועיות ומוגש בזמן.
עם חברת text-il אני עובד כבר שנים רבות ותמיד הכל נעשה במקצועיות, באיכות ועד הסוף, יחד עם זאת אמיר בעל העסק מספק יחס אישי ונותן מענה לכל דרישה, ללא ספק אני ממליץ לעבוד עם חברת text-il.
אנחנו עובדים עם אמיר למעלה משנה בכל הקשור לכתיבת תוכן ומאמרים.אנו מרוצים מאוד מהעבודה עם אמיר ובמיוחד מהעמידה בזמנים, המקצועיות והשירות האישי.ממליצים בחום על אמיר והעבודה המקצועית שלו.יוסי לי דיגיטל
בתור חברת שיווק אנו זקוקים כל הזמן לתכנים איכותיים שירימו את הלקוחות שלנו למעלה, זה מה שאנחנו מקבלים מ-text-il ולכן בחרנו לעבוד איתם לתקופה ארוכה.
Text-il מספקת עבורנו תכנים איכותיים כל חודש, ל עבודה נעשית באופן מעמיק, עד הסוף יחד עם יחס אישי ומענה זריז לכל בקשה. בנוסף השתמשנו בשירות תרגומים והיינו מבסוטים ביותר. ממליצים בחום לעבוד עם  text-il.
עבור הלקוחות שלנו אנו תמיד מחפשים את הטוב ביותר וגם כשזה נוגע לתכנים, לכן בחרנו לעבוד עם  text-il שיודעת לספק עבודה איכותית ומקצועית.
בעבודה שלנו אנו זקוקים לתכנים איכותיים ואחרי זמן רב מצאנו את text-il שמספקת לנו תכנים איכותיים ומדויקים, ממליצים בחום.
Text-il מספקת לנו תכנים מעולים כבר זמן רב, תמיד הכל מוגש בזמן ונעשה באופן מקצועי ואיכותי עד הסוף.
Text-il היא חברת תוכן מנוסה שיודעת היטב את רזי המקצוע ומספקת את הסחורה בכל פעם! ממליץ בחום!
עבדתי עם text-il על מספר פרויקטים וקיבלתי מהם תכנים מעולים, העבודה הייתה מקצועית ואיכותית והכל הוגש בזמן. ללא ספק ממליצה לכל אחד לעבוד עם text-il בכל מה שנוגע לכתיבת תוכן.
אנו עובדים עם text-il כבר כמה שנים רבות וכל תוכן נעשה בצורה רצינית ומעמיקה ועד הסוף, הכל מוגש בזמן ואיכותי.
כאןכאן
אני עובד עם חברת text-il כבר זמן רב ותמיד קיבלתי תכנים איכותיים, עבודה מקצועית ללא פשרות ולפי הדד ליין שנקבע. אני ממליץ לכולם לעבוד עם חברת text-il.

פנה אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לצרכיך.

Back to Top