אז מדוע לא להתחייב לקידום אתרים בגוגל לתוצאות ?

קידום אתרים הוא ללא ספק דבר חשוב והכרחי שיכול לתרום לכל עסק שרוצה להצליח ברחבי הרשת, אך הוא אינו דבר פשוט למעשה זה מקצוע מאד מסובך שאין לו הוראות מדויקות להצלחה להגעה למיקומים גבוהים.
גוגל בעצם דואגת לחוויית המשתמש לא אכפת לא כל כך מה יקרה למקדמי האתרים היא רק רוצה שהאתרים הראשונים יהיו האתרים האיכותיים ביותר בכדי להבטיח חווית משתמש לגולשים.

לבעלי עסקים בפועל אין ידע בקידום אתרים והם לא יכולים לעשות זאת לבד ולכן הם שוכרים את שירותיו של מקדם אתרים, אך בכדי להגיע להצלחה בקידום אתרים חייבת להיות שיתוף פעולה בתהליך בין המקדם לבעל העסק.

באתר חייב להיות תוכן איכותי, עיצוב מושך עין, שיהיה קל להתמצאות באתר, שימוש נוח באתר ועוד הרבה דברים שיכולים לשפר את חווית המשתמש של הגולש באתר ולגרום לא להישאר זמן רב באתר באופן פעיל.

אדם שיבחר לא להשקיע בקידום אתרים יישאר מאחורי מתחריו ויעקפו אותו בקלות, וככל שתשקיעו יותר בקידום אתרים כך תוכלו ליהנות מפרסום לקהל נרח והגדלת הכנסות משמעותית ביותר.

קידום אתרים הוא למעשה דבר משתנה שכל הפרמטרים והקריטריונים שלו יכולים להשתנות בכל רגע נתון וזה מה שהופך את התחום הזה ללא ודאי וקשה לעומת תחומים אחרים, בוא ניקח לדוגמא תיקון של פלאפון הטכנאי רואה את הבעיה מחליף את החלק המקולקל והטלפון מסתדר, אין חידושים ושינויים בהרכב של הפלאפון הטכנאי יודע וידע תמיד מה הבעיה, אך בקידום אחרים יכול להיות שמחר כל מה שמקדם האתרים מכיר ישתנה וזה מה שהופך את המקצוע הזה ללא ודאי.

תחום קידום האתרים הוא תחום משתנה ושום דבר לא ודאי ולכן אי אפשר לתת מחיר וזמן לתוצאות מדויקות, דבר כזה יכול לגרום לנזקים גדולים.
המעשה הנכון ביותר יהיה לתת אומדן של זמן וגם זה לא בהבטחה יש להסביר ללקוח שדברים מתחדשים ומשתנים בכל רגע נתון.

קידום אתרים והא כן דבר שיובל עסק למקום יותר טוב אך אסור בשום פנים ואפן להבטיח זמן ספציפי למיקום ספציפי.

 

האתר נכתב בחסות seo-google.co.il